loading...

کسب درآمد اینترنتی - کسب و کار اینترنتی - کسب و کار ایمنرمتی

یکی از مشکلاتی که گاهی اوقات ممکن است که همه ما اتفاق می افتد? عکس های بزرگ ضبط شده توسط دوربین تلفن و یا دوربین عکاسی است که زمانی که تعداد این عکس ها بیش از حد از آن است. آیا آنها را به دوستان و یا آشنایان خودمان را حمل می کند, از این رو, اگر اجباری در مرکز. شما باید چند صد مگابایت از اینترنت شما باید از دست دادن عکس برای ارسال به ما.   اندازه صدا که تلفن امروز و آنها را ثبت. چیزی شاید نزدیک 4 یا 5 مگابایت است که اگر شما در کمپینگ وظیفه برای عکاس به حداقل 100 عکس, ضبط, و غیره. باید آن را…

پایین آوردن حجم عکس در فتوشاپ

edvin بازدید : 14 چهارشنبه 06 اسفند 1399 نظرات ()

یکی از مشکلاتی که گاهی اوقات ممکن است که همه ما اتفاق می افتد? عکس های بزرگ ضبط شده توسط دوربین تلفن و یا دوربین عکاسی است که زمانی که تعداد این عکس ها بیش از حد از آن است. آیا آنها را به دوستان و یا آشنایان خودمان را حمل می کند, از این رو, اگر اجباری در مرکز. شما باید چند صد مگابایت از اینترنت شما باید از دست دادن عکس برای ارسال به ما.

 

اندازه صدا که تلفن امروز و آنها را ثبت. چیزی شاید نزدیک 4 یا 5 مگابایت است که اگر شما در کمپینگ وظیفه برای عکاس به حداقل 100 عکس, ضبط, و غیره. باید آن را چیزی نزدیک به 500 مگابایت برای شما دوستان در حال حاضر آن را برای مطمئن برای هر یک از ما آن را ناخوشایند خواهد بود, بیشتر ما سعی می کنیم یک دسته از عکس ها از آلبوم حذف آن در این زمان بیش از حد احساس بدی به شما دست خواهد داد.

 

از این رو, اگر شما چنین مشکل رخ داده است, و غیره. بدون نیاز به نگران باشید چرا که در گزارش ما در حال رفتن را از صفر به صد کاهش اندازه تصویر بدون افت کیفیت آموزش و پرورش ما می تواند زحمت شما فقط در چند دقیقه دستور داد. با ما بمون

 

کاهش اندازه تصویر بدون افت کیفیت در فتوشاپ

راه اول که ما قصد داریم به شما عزیزان آموزش و روش های کاهش سایز و حجم عکس در فتوشاپ بسیار آسان و سریع برای کاهش حجم تصویر بدون افت کیفیت می شود. لازم به ذکر است که زمانی که شما هیچ برنامه عمل را به صورت دستی کاهش حجم عکس شما می توانید ببینید که اگر تعدادی از مقدار متعادل است و کمتر. البته ، شاید چیزی با وقار است برای شما نیست ، و این تنها تنوع عملی خواهد شد که عکس خود را ویرایش رفتن به چاپ.

 

اما بیایید دریابیم که چگونه اندازه تصویر را در فتوشاپ کاهش دهیم ، که نباید خیلی کارها را انجام دهید. اول کلیک راست بر روی تصویر شما قصد کاهش اندازه آن و از منو باز با فتوشاپ گزینه را انتخاب کنید, برنامه فتوشاپ برای بارگذاری. حالا شما نیاز به فشار 4 کلیدهای Ctrl + Shift+alt+s به طور همزمان برای ایجاد لیستی از ذخیره عکس به نظر می رسد به شما. دقیقا در بالای پنجره باز و غیره - گزینه ای برای برچسب های از پیش تعیین شده وجود دارد بر روی آن کلیک کنید و نوع خروجی فایل را انتخاب کنید که ما JPEG را انتخاب کرده اید آن را در مقایسه با سایر فرمت حجم پایین تر است.

 

کاهش اندازهی تصویر

 

توجه داشته باشید که تصاویر ضبط شده توسط تلفن JPG است که به طور کلی در اندازه کوچکتر از فرمت PNG است. اما در این بخش شما می توانید اندازه تصویر بدون تغییر شکل را کاهش دهد. ما اولین گزینه برای jpeg را انتخاب کرده ایم که در تصویر زیر می توانید نوار هایی را که به شما توانایی کاهش اندازه تصویر را می دهد را ببینید.شما دستی می تواند مقدار از اولین نوار سمت چپ است که مشخص شده را انتخاب کنید. همچنین در منوی سمت راست می توانید همچنین ارزیابی کیفیت و بلور بودن تصویر دستی را انتخاب کنید گزینه اول که بدان معنی است که کیفیت مهم ترین گزینه ای است که ما در اینجا کیفیت بیش از 90 ما قرار داده و شما همچنین می توانید به سادگی چندین بار این مراحل را انجام دهید, مقدار مورد نیاز خود را توسط فتوشاپ در وزن و

 

کاهش اندازهی تصویر

 

توجه: این روش ممکن است کمی وقت گیر, اما یکی از ساده ترین و بهترین راه که در آن شما می توانید انجام دهید این است.

 

کاهش اندازه تصویر بدون افت کیفیت آنلاین

راه دیگر ما قصد داریم به شما خواهد شد یادگیری در مورد استفاده از سایت ها در اینترنت به منظور کاهش حجم از تصویر که یکی از مهم ترین راه های ممکن برای انجام این کار بیشتر برای توسعه دهندگان وب از آن استفاده می شود را می توان با تصاویر خود را با حجم کمتر در بارگذاری سایت ما با سرعت؛

 

1. وب سایت-تبدیل

کدام سایت برای اولین بار, ما می رویم به آن ارائه, و غیره.- مبدل آنلاین به طور کامل آنلاین سایت تنها چیزی که شما باید انجام دهید این است آپلود یک تصویر و یا کشیدن و رها کردن تصاویر در داخل آن است که می تواند به سادگی به انجام این کار. از این ، ابتدا سایت ذکر شده را وارد کنید و سپس فرمت خروجی را انتخاب کنید و در صفحه باز جدید ، برای اعمال حجم مورد انتظار خود اقدام کنید.

 

کاهش اندازهی تصویر

 

در پنجره بالا ، شما می توانید فایل مورد نظر خود را به صورت دستی وارد کنید و سپس روی شروع تبدیل در انتهای صفحه کلیک کنید تا فایل نهایی برای دانلود آماده شود.

 

2-وب سایت imageoptimizer

سایت دوم ما قصد داریم imageoptimizer را معرفی کنیم ، که همچنین رده اول سایت است ، اما محبوبیت آن کمی پایین تر از اول است. کاهش اندازه تصویر را وارد کنید می توانید آن را و سپس عکس شما را انتخاب کنید و سپس حلقه های بهینه سازی تنظیمات مورد نیاز به صورت دستی را انتخاب کنید و در انتهای صفحه بر روی بهینه سازی در حال حاضر با کلیک بر روی فرآیندهای لازم برای توسعه.

 

حالا عکس شما آماده است برای مقابله با تغییرات مورد نیاز شما و شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه فوق برای تعیین به عنوان شما می توانید اندازه تصویر است که یک سوم!

 

 

برای کاهش اندازه برنامه های تصویری و بسیاری از برنامه های ساخته شده اگر شما می خواهید چنین برنامه ای برای سیستم عامل های مختلف دانلود کنید. برنامه های بسیار می خواهید برای دیدن که, مطمئن شوید که به احساس اشتباه برای, شما از دست خواهد. به همین دلیل است که ما معتقدیم ارائه دو برنامه اجرا در ظرفیت کامل برای شما عزیزان که می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

 

1-ضد شورش بهینه ساز نرم افزار کاهش تصویر

این برنامه یکی از شناخته شده ترین برنامه ها در این زمینه است که شما می توانید اندازه تصویر را کاهش دهید. بدین ترتیب, شما ابتدا باید آن را دانلود کنید به طوری که شما را به صفحه دانلود برای این نرم افزار با استفاده از این لینک گرفته شده. همچنین, چگونه به کار با این برنامه بسیار آسان است.

 

2. برنامه کاهش اندازه تصویر pnggauntlet

 

این برنامه, برنامه فوق, های خاص برای کاهش حجم عکس است که شما می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و فقط در عمل باید انجام شود را انتخاب کنید و قرار دادن تصاویر مورد نظر به برنامه بیش از شما و سپس آن را بهبود بخشد به گرفتن عکس و برای شما آماده خواهد شد. این که ساده است. برای دانلود این برنامه, با کلیک بر روی این لینک به حرکت به صفحه دانلود.

 

توجه: این برنامه با هدف کاهش اندازه تصاویر PNG.

 

کاهش اندازه تصویر با رنگ

راه دیگر ما عزیزان شما را ارائه می دهیم این است که از برنامه رنگ معروف استفاده کنید که می توانید از این نرم افزار برای کاهش اندازه تصویر استفاده کنید. اگر شما می خواهید به استفاده از این نرم افزار, و غیره. لازم به ذکر است که سرعت تحصیلات عالی و نیروی کار فورس ماژور گزینه مناسب در دسترس است و بیشتر می تواند باشد. در آنچه در ادامه, شما خواهد بود به طور کامل با این روند کار می کند آشنا؛

 

اول ، راست کلیک بر روی تصویر مورد نظر و رنگ را از لیست باز با انتخاب کنید.

 

همانطور که در انتهای صفحه می بینید ، اندازه تصویر ما 8.7 MB است. برای کاهش اندازه تصویر با استفاده از برنامه رنگ ، روی گزینه تغییر اندازه در منوی بالا کلیک کنید.

 

شماره ای که تفاوت در گزینه افقی است 100 است که ما به 40 تغییر کردیم تا اندازه تصویر را کاهش دهیم. روی OK کلیک کنید.

 

در حال حاضر تصویر خود را به طور قابل توجهی پایین تر از 8.7 mb به 593 KB ، و این واقعا عملی است. اما این کار نیاز است که شما مطمئن شوید که به مجموعه ای به 40! را می توان در هر تعداد دیگر برای رسیدن به اندازه و کیفیت مورد نظر خود را تنظیم کنید.

 
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 72
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 110
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 256
 • بازدید ماه : 1,396
 • بازدید سال : 5,255
 • بازدید کلی : 6,935